חיפוש

טיפול בדיברטיקוליטיס באמצעות צמחי מרפא

צמחי מרפא מאז ומתמיד שימשו כתרופה מסורתית יעילה ובטוחה בטיפול ובתמיכה במגוון בעיות בריאותיות ובעיות מערכת העיכול בפרט. צמחי מרפא שמותאמים נכון ובמינון מדוייק, עושים עבודה מדהימה בעידוד החלמה והחזרת ההומאוסטזיס הטבעי לגוף. על מנת להתאים את הטיפול הצמחי המדוייק ביותר למטופל, ההרבליסט הקליני בוחן את מצבו הבריאותי של כל מטופל לעומק, לפי היבטים אינדיוידואליים רבים. הטיפול באמצעות צמחי מרפא יכולה להיות בפורמולציות ושילובים שונים, לכן כדי לקבל את מלוא היתרונות מהטיפול, ולשפר את המצב הבריאותי והחסינות, חשוב מאד להתייעץ עם הרבליסט/ית קליני/ת מוסמך/ת.


המצב הבריאותי של מערכת העיכול שלנו תלוי בתפקוד תקין של איברי המערכת האחראיים לעיכול ופירוק המזון ולמעברו בצורה הרמונית מתחנה אחת לשניה, עד ליציאותו החוצה בצורת צואה.


דיברטיקוליטיס, זהו אחד ממצבי חוסר האיזון שמתקיים במערכת העיכול, ספציפית במעי הגס. זהו מצב שבו עוויתות שהתרחשו במעי הגס לפרקי זמן ממושכים גרמו לחסימת מעבר חופשי של המזון דרך צינור המעי. החסימה גרמה להצטברות של מזון לא מעוכל וזה יצר גירוי ודלקת באותם האיזורים ופגיעה בדופן הרירית, שנועדה להגן ולשמור על המעי.