אודות

רפואה נטורופתית

יש לכם שאלות נוספות? מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.

עם שליחת הפרטים אני מאשר/ת
קבלת מידע מקצועי מואלרי למייל

תודה, אחזור אליך בהקדם

נטורופתיה? מה זה?

נטורופתיה היא שיטת טיפול שמבוססת על איזון בין המדע לטבע. הנטורופתיה מסתכלת בצורה הוליסטית ורחבה על מכלול הרבדים המעודדים החלמה טבעית של הגוף. הנטורופתיה רואה את האדם כשלמות אורגנית אחת- הוליסטית, תלת מימדית המורכבת ממימד הגוף, מימד הנפש ומימד הרוח, לכן על מנת לעורר את כוח הריפוי העצמי של הגוף ולהביא לריפוי רב מערכתי רחב, יש להתייחס לשלושת מימדים אלו. 

הטיפול הנטורופתי בקליניקה מעניק ייעוץ הכוונה לעבר יצירת אורח חיים בריא ומאוזן יותר ומתבסס על תזונה פונקציונלית (בעלת פעילות רפואית) לצד כלים משלימים כמו צמחים, פטריות מרפא ותוספי תזונה.

תוכנית ליווי מקיפה

לדלקות מערכת העיכול

סדרת טיפולים המותאמת באופן אישי לכל מהלך אפשרי של המחלה

ההתמחות שלי

בבעיות עיכול

ואלרי מרטינו נטורפתית

ארגז הכלים שלי

  • תזונה 

במסגרת תוכנית הטיפול נצלול עמוק לנושא התזונה. נבנה ביחד פרוטוקול תזונתי אישי, המבוסס על תזונה טיפולית, כזה שיתאים לאורח החיים, לטעמים, למצב הבריאותי ולאנרגטיקה שלך. נעבור באופן שוטף על היומן התזונתי שתמלא/י. במסגרת התוכנית תקבל/י תפריט שבועי מגוון, מתכונים טעימים וקלים ליישום שמתאימים למצבך. 

 

  •  צמחי מרפא תוספי תזונה 

כחלקת מתוכנית הטיפול אמליץ על תוספי תזונה מתאימים . לטיפול באמצעות צמחים יש השפעה רפואית, ולכן חשוב שהוא יתבצע תחת ליווי ומעקב מקצועי. חשוב לבצע פגישות מעקב במהלך כל זמן נטילת הפורמולה.

מטרת הצמחים והתוספים היא, להפחית באופן ניכר תוך פרק זמן קצר יחסית את התסמינים בזמן התקפים אקוטיים (שלשולים, גזים, טחורים, דימומים, כאב), לצמצם את התלות ואת תופעות הלוואי של טיפולים תרופתיים ולמזער משמעותית את הצורך בהתערבות ניתוחית.

 

  •  גופנפש

מצב מערכת העיכול שלנו מושפע באופן ישיר ממצבינו הנפשי-רגשי. במסגרת תוכנית הטיפול נעשה תרגילי הרפייה והורדת מתח ונתייחס לחלק הנפשי שעומד מאחורי המחלה.

  • NLP

טכניקת אימון NLP היא דרך יעילה ביותר לביצוע שינויים באורח החיים.

באמצעותה ניתן לכוון את המחשבה לעבר תוצאות רצויות, ועל ידי כך, לעודד את הגוף והנפש להגיב בהתאם גם במציאות. אני משלבת את הטכניקת ה NLP בטיפול כדי שהשינויים יהיו כמה שיותר קלים ופשוטים עבורך

מה קורה בטיפול?

הטיפול הנטורופתי משלב שיחה בין שני אנשים, מטפלת ומטופל/ת.

 שיחה שנוגעת בבעיה שבגינה הגעת.

 

ממפגש למפגש עם העמקת ההכרות בינינו, כך מעמיקה גם השיחה ביננו ונוגעת ברבדים עמוקים ואישיים יותר בהקשר של אותה הבעיה. המטרה של השיח היא קודם כל להיות אוזן קשבת ולהכיל את האדם היושב מולי. מטרה נוספת היא להוביל את השיחה למקומות שיעוררו מודעות ואולי אף שינויי תפיסה שיחלו את תהליך הריפוי.


הפגישה ראשונה היא פגישת היכרות, אבחון והגדרת מטרה בריאותית. פגישה זו לרוב ארוכה יותר (כשעה וחצי). זהו מפגש שנועד להכיר את אותך ואת אורח חייך בצורה הטובה ביותר. השיחה במפגש זה היא ברובה תשאול מעמיק וניתוח ממצאי מעבדה ובדיקות. מתוך כל מה שיעלה במפגש זה, אני בונה את אסטרטגיית הטיפול מבחינה תזונתית וממליצה על בדיקות נוספות במידת הצורך.

המפגש השני הוא מפגש ביקורת וחידוד ההמלצות התזונתיות.

במפגש הזה נבנה תפריט בהתאם לשלב המחלה ונתייחס לאורח החיים ולאקלים הרגשי שלך. בסיום המפגש ארכיב עבורך פורמולת צמחים אישית (מספר צמחים בתכשיר אחד) שתחזק אותך, תקל על הסימפטומים ותטפל בשורש הבעיה

 

מפגשי ההמשך הם מפגשי ביקורת והעמקת הטיפול. 

במפגשים האילו נעבור על יומן התזונה, נדייק את ההמלצות התזונתיות ופורמולת הצמחים ונעשיר את התפריט. בסיום כל מפגש אשלח לך למייל עם סיכום פגישה וההמלצות.


הטיפול הנטורופתי במערכת העיכול מתקיים בקליניקה שלי בחדרה.

הטיפול מתאים למבוגרים, מתבגרים וילדים. ישנה אפשרות להגיע למפגשים בודדים, או להצטרף מראש לתוכנית טיפול בעלות אטרקטיבית שמורכבת מסדרה של מספר מפגשים וכוללת גם צמחים.

אני מטפלת גם באמצעות פגישות אונליין.

כך שאתם יכולים להתחיל את תהליך ההחלמה שלכם מבלי לצאת מהבית.

כל מה שאתם צריכים זה לפטופ או סמארטפון, חיבור לאינטרנט, מצלמה,

חדר שקט ו... מוטיבציה!

אל תדחו. החיים זה מה שקורה כרגע! דברו איתי עוד היום: 054-6851563

 

יש לכם שאלות נוספות? מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.

עם שליחת הפרטים אני מאשר/ת
קבלת מידע מקצועי מואלרי למייל

תודה, אחזור אליך בהקדם

Bruschetta
ואלרי מרטינו נטורפתית רקע צמחים
חץ | ואלרי מרטינו נטורפתית